A3164 TOURMALINE
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | A3164 |
| Color | GREY |
| Bundle | 1 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 2 |
| Length | 290cm / 114inch |
| Height | 190cm / 75inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 574kg |
| Block | A3164 |
| Color | GREY |
| Bundle | 2 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 10 |
| Length | 290cm / 114inch |
| Height | 190cm / 75inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2865kg |